Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Barcie - Oferty wynajmu domów na Warmii i Mazurach

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

600 zł65 m² 9,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mazury w Pigułce to całoroczna oferta mini spa skierowana do wszystkich miłośników wypoczynku na Mazurach all inclusive. Cena dotyczy jednaj doby, oferta wynajmu to min. Dwie doby Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Barcie

Barcie,warmińsko-mazurskie

200 zł48 m² 4,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Do wynajęcia dwa domki letniskowe nad jeziorem w regionie Mazury Garbate. Domki letniskowe posiadają wszystkie media i pełne wyposażenie. Na działce znajdują się: 2 stawy, prywatne mini molo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Augustów

Uzdrowisko,Augustów

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Szukasz spokoju w otoczeniu natury? Mamy dla Ciebie idealną ofertę wynajmu domu położonego w malowniczej miejscowości Walne, zaledwie 20 km od Suwałk i Augustowa. Dom nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przerośl

Przerośl(Barcie + 6 km)

400 zł85 m² 4,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt Dom pod jabłonkami jest usytuowany w Zarzeczu nieopodal Suwalskiego Parku krajobrazowego. Jest to kameralna, spokojna i ekologiczna okolica oferująca wiele atrakcji zarówno latem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Augustów

Lipowiec,Augustów

2 500 zł255 m² 9,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Wynajmę lub sprzedam dom o powierzchni użytkowej 210m2 położony na działce 700m2 w miejscowości Augustów. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: parter, piętro i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pogodna

Grajewo,podlaskie

1 250 zł110 m² 11,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

Bezpośrednio! Do wynajęcia, piętrowy, czteropokojowy dom o pow. 110 m2 położony na działce o pow. 900 m2 w Grajewie woj. podlaskie na trasie Warszawa-Augustów. Dom jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Filipowska

Piastowskie,Suwałki(Barcie + 30 km)

1 000 zł100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:637 m²

- - ogłoszenie prywatne - bez pośredników I prowizji - - Wynajmę za 1000zł/m-c + media (bez dodatkowego czynszu!), sprzedam (lub zamienię na 2 mieszkania) dom przy ul. 23 Października. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mała Huta

Mała Huta(Barcie + 34 km)

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

dom wolnostojacy na wsi,sa w nim 4 pokoje dwie lazienki salonik oraz aneks kuchenny,jest w nim 8 miejsc,cena 25 zl osoba za dobe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Augustów

Augustów,podlaskie

1 200 zł120 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wynajmę lub sprzedam wiejski dom, jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Na poddaszu: 3 pokoje, 2 łazienki. Na dole: kuchnia, 3 pokoje, łazienka. Linia telefoniczna, możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Armii Krajowej

Ełk,warmińsko-mazurskie

600 zł87 m² 6,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie 87 m do wynajęcia od zaraz. 600 zł. czynsz plus opłaty woda, prąd, gaz. Okres wynajmu długoletni. Możliwość udostępnienia garażu (cena do uzgodnienia). Kaucja zwrotna 600 zł.